יום שלישי, 28 בספטמבר 2010

טיפים שכדאי לדעת באתרי הכרויות

10 טיפים שכדאי לדעת באתרי הכרויות

על ידי: שלום

אתרי הכרויות הם הרפתקאה מרגשת, הזדמנויות ואנשים חדשים מעבר לכל פינה – אבל לפני שאתם מתחילים להכיר וליצור קשר עם אחרים, ישנם 10 טיפים אשר כדאי שתדעו.

1.   תכנון קדימה

מה אתם מחפשים באתרי הכרויות? מחפשים קשר זמני? רק להעביר את הזמן? סטוץ? או שאתם באמת מחפשים את האחד או האחת איתה או איתו אתם רוצים לחיות את המשך חייכם? תגדירו לעצמכם את המטרה שלכם ותדבקו במטרה הזו – אחרת יכול להיות שתפגעו ברגשותיהם של בת או בן הזוג ותמצאו את עצמכם בקשר לא מוצלח שלא תואם את הציפיות שלכם.

2. התחלה איטית

ייתכן ויהיה לכם טוב לקחת קצת זמן באימייל, בצ'אט, במסרים ובטלפון לפני שתרגישו מספיק נוח כדי לפגוש מישהי או מישהו. קחו את הזמן – אין צורך למהר! תהנו מהדרך ומההתרגשות שבה.

3. לשאול חברים

אתרי הכרויות הם דרך טובה לכל אחד כדי למצוא אהבה או קשר אחר. ייתכן והחברים שלכם התנסו בעצמם באתרי הכרויות, תשאלו אותם על מה הם ממליצים או שתחפשו באינטרנט השוואת אתרי הכרויות או ביקורות של אחרים. תקשיבו לדעות של אנשים שאתם מכירים והמלצות עליהם אתם סומכים, זה עדיף מאשר לבחור אתר הכרויות באופן אקראי.

4. תארגנו ותתנו עדיפויות

הכרויות באינטרנט יכול להיות מבלבל. זה קל הרבה יותר לעבור על פרופילים של אנשים שאתם יודעים מלכתכילה שהם רוצים מערכת יחסים רצינית מאשר לפתוח בשיחה עם מישהי או מישהו בפאב. תבחרו כמה פרופילים אשר מוצאים חן בעינכם, תסמנו אותם ותגבילו את עצמכם ליצור קשר קודם כל איתם. התמקדות זו תמנע פעילות מוגזמת ורגשות מבלבלים ואתם יכולים תמיד לחפש שוב לא מסתדר איתם.

5. להגיד רק את האמת

אם אתם באמת רוצים הצלחה באתרי הכרויות, חשוב מאוד שתהיו כנים. נכון, אתם לא יכולים לשלוט על פעולותיהם של אחרים, אבל אתם יכולים לשמור על עצמכם – להתחייב לעצמכם להגיד רק את האמת יעזור לכם להמנע מהפיתוי שלפעמים קיים, לשקר לגבי עצמך או לשים תמונה לא עדכנית או תמונה של מישהו אחר.

6. לא להאמין לכל מה שאתם רואים וקוראים

אם היא או הוא נשמעים "יותר מדי טוב", יש סיכוי שהפרופיל עליו אתם מסתכלים הוא לא כנה ואמיתי. קחו את הזמן להכיר אנשים. תבדקו את הסיפור שלהם. אם הגעתם לרגע בו פרטים אישיים נחשפים ומתעורר חשד, יש דרכים בהם אפשר לוודא את הפרטים.

7. אתרי הכרויות בתשלום זה דווקא טוב

אתרי הכרויות אשר מבקשים תשלום יכולים להרתיע אתכם בהתחלה. יכול להיות שתרגישו חשש או מבוכה לשלם ל"שרות הכרויות". אבל תהיו בטוחים שכנראה כל מי שעושה את הבחירה להרשם לאתר הכרויות בתשלום, הוא רציני או רצינית בדיוק כמוכם!

8. אתיקה של צ'אט

המשפט "אם אין לכם משהו טוב להגיד, עדיף שלא תגידו כלום" נכון גם באתרי הכרויות.

צ'אט באינטרנט לפעמים נותן הרגשה שאפשר להגיד הכל. האצבעות רצות על המקלדת ודברים זזים מהר ויכולים לצאת משליטה... תעצרו. תחשבו. אם זה משהו שלא תגידו פנים מול פנים, אולי גם אל תגידו את זה גם בצ'אט. מתישהו ייתכן שתפגשו...

9. הכי חשוב זה בטיחות

ברגע שקיבלתם ביטחון ומצאתם מישהי או מישהו איתם אתם רוצים להפגש, תזכרו שאתם לא יודעים למה לצפות. כדאי שתפגשו במקום ציבורי, תגיעו באופן עצמאי ואל תהססו לעזוב את המקום אם אתם מרגישים חוסר נוחות.

10. להיות זמינים

אין לכם גישה לאינטרנט בכל יום? זה יכול להיות בעייתי בעולם ההכרויות באינטרנט. באתרי הכרויות אנשים אוהבים לקבל תגובה במהירות. תהיו זמינים, כדאי להגדיר זמן יום-יומי בו אתם נכנסים לאתר ועונים על פניות של אחרים. אחרת, ייתכן ויהיו רבים אשר יאבדו עניין במהירות.

אין תגובות: